nag apkry

Park Linowy

Park linowy to wspaniała forma aktywnego spędzania wolnego czasu wywodząca się z Francji. Jest to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami (tyrolkami, mostkami, linami). Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych.


Krynicki Park Linowy położony jest w lesie u podnóży Jaworzyny Krynickiej, przy drodze w kierunku dolnej stacji wyciągów narciarskich nr. II i IV (droga na Izwór). Obok parku przebiega główny, czerwony szlak, prowadzący na Jaworzynę.

park linowy1

Park Linowy, jak i jego otoczenie, są odpowiednim miejscem do przeprowadzenia zjazdów, spotkań i imprez integracyjnych oraz okolicznościowych.


Proponujemy współpracę w organizowaniu imprez dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i gwarantujemy udaną zabawę.

 

Krynicki Park Linowy składa się z czterech tras do wyboru: niskiej - dla dzieci, średniej - dla każdego, wysokiej - dla śmiałków oraz zjazdowej.

 

park linowy5Trasa niska została przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1-2m nad ziemią. Niektóre z przeszkód: ścianka wspinaczkowa, falochron, zjazd na talerzyku i wiele innych.

 

Trasa średnia przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym. Na trasie mamy do pokonania min. skok na sieć pajęczą, zjazd na snowboardzie, rozrywające liny.

 

Trasa wysoka przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 8-10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód, a zjazd na nartach i sankach pomiędzy drzewami jest jedyną tego rodzaju atrakcją w Polsce.

 

Trasa zjazdowa składa się głównie ze zjazdów tyrolkowych (najdłuższy z nich wynosi 120m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260 m.

park linowy7

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!
Krynicki Park Linowy został zbudowany według zasad bezpieczeństwa opartych
o wymogi UIAA (Międzynarodowa Federacja Towarzystw Alpinistycznych). Zastosowany system asekuracji jest zgodny z zasadami bezpieczeństwa i kanonami alpinizmu (nadzorowany przez inspektora Alpinizmu Jaskiniowego PZA i AWF Kraków).

 

Cennik

TRASY / CENA

niska / 18zł

średnia / 25zł

wysoka / 27zł

zjazdowa / 18zł

 

Przejście trasy z instruktorem: opłata jak za dodatkowy bilet

 

Pakiety - PROMOCJA!!!

TRASY / CENA*

niska + średnia / 35zł

średnia + wysoka / 40zł

średnia + zjazdowa / 35zł

wysoka + zjazdowa / 37zł

średnia + wysoka + zjazdowa / 55zł

niska +  średnia + wysoka + zjazdowa / 70zł

niska x2 / 30zł

zjazdowa x2 / 30zł

cena za 1 os.

 

park linowy8pn-pt: PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY - 660 313 091

CODZIENNIE (10:00 - do zmierzchu)

 

Jak dojechać?
Autobusy: 2, 5, Arnika, Rafatex
Nazwa przystanku: Czarny Potok - ośrodek wypoczynkowy AR

 

Kontakt:
660 313 091, 604 483 578

www.parklinowykrynica.pl

logo bez tła

baner 1

 

 

 

baner 2

 

 

 

banery ang dzieci

 

 

 

banery ang wyzywienie

 

 

 

KONTAKT EN

Newsletter